PLOCHÉ STŘECHY, OKNA A DVEŘE, FASÁDY

zajišťujeme kompletní dodávku a montáž do bytových, administrativních a průmyslových budov

INDIVIDUÁLNÍ KONTAKTY

SEKRETARIÁT

Majka Vokrojová sekretariát 601 227 250 info@falk.cz
Jana Kuncová sekretariát 601 227 250 kuncova@falk.cz

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Bc. Michal Hauer obchodní ředitel 725 596 658 hauer@falk.cz
Martin Pelc obchodní zástupce 602 268 409 mpelc@falk.cz
Tomáš Grundmann obchodní zástupce 725 563 571 grundmann@falk.cz
Ing. Monika Harbáčková příprava projektů 602 146 572 mharbackova@falk.cz
Zdeňka Havránková příprava projektů 601 227 250 zhavrankova@falk.cz
Petr Krůta příprava projektů 727 884 511 kruta@falk.cz
Pavel Šefl příprava projektů 720 935 805 sefl@falk.cz

VÝROBNÍ ODDĚLENÍ

Střechy a opláštění
Jiří Čihák výrobní ředitel 602 362 434 cihak@falk.cz
Lucie Jersáková výrobní technik 720 935 798 jersakova@falk.cz
Ferdinand Bufka hlavní stavbyvedoucí 606 021 662 bufka@falk.cz
Miroslav Zahradník stavbyvedoucí 727 880 436 zahradnik@falk.cz
Michal Sajfrt stavbyvedoucí 702 255 405 sajfrt@falk.cz
Pavel Vodička stavbyvedoucí 702 231 017 vodicka@falk.cz
Jan Sklenička stavbyvedoucí 725 506 171 sklenicka@falk.cz
Hliníkové systémy
Petr Vacek výrobní ředitel 602 203 959 vacek@falk.cz
Jakub Kapr příprava projektů 727 899 781 kapr@falk.cz
Karolína Brázdová příprava projektů 702 146 572 brazdova@falk.cz

FINANČNÍ ODDĚLENÍ

Kateřina Mašatová finanční ředitel 602 557 153 masatova@falk.cz
Zdeňka Mašatová hlavní účetní 720 935 802 masatovaz@falk.cz
Pavla Primasová účetní 720 935 802 primasova@falk.cz
Věrka Mašatová mzdová účetní, personalistka 606 659 945 vmasatova@falk.cz
Michal Štěpnička skladník 725 563 572 stepnicka@falk.cz

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.