PLOCHÉ STŘECHY, OKNA A DVEŘE, FASÁDY

zajišťujeme kompletní dodávku a montáž do bytových, administrativních a průmyslových budov

FASÁDY

Vyberte si z naší nabídky obvodových plášťů. Nabízíme Vám sendvičové panely, skládané pláště, ocelové konstrukce nebo prosklené celé fasády.

 • SENDVIČOVÉ PANELY

  Provádíme opláštění a příčky ze sendvičových panelů vč. klempířských prvků a to nejčastěji na halách, obchodních centrech a průmyslových objektech. Používáme nejrůznější druhy a tloušťky panelů od různých výrobců. Montáž provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle norem a předpisů i s klempířskými prvky.

 • SKLÁDANÉ PLÁŠTĚ

  Fasády umíme i ze skládaných systémů vč. klempířských prvků – kazety, tepelná izolace a vlnitý plech nebo fasádní lamely. Práce provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle předpisů a norem.

 • PROSKLENÉ FASÁDY

  Stavíte halu nebo jinou průmyslovou budovu a přejete si prosklenou hliníkovou fasádu? Rádi vyhovíme Vašim představám. Naše fasády montujeme na ocelové konstrukce, které si umíme zprostředkovat sami. Hliníkové fasády dodáváme v různých barvách a prosklení lze upravit dle Vašich požadavků na izolaci tepla i hluku. Ozvěte se nám a s veškerými detaily Vás rádi seznámíme.

 • OCELOVÉ KONSTRUKCE

  Montujeme nejrůznější druhy ocelových konstrukcí, nejčastěji pomocné ocelové konstrukce pro fasády, výměny pro výplně otvorů a světlíky, požární žebříky se suchovody, ocelová schodiště. Umíme i nosné ocelové konstrukce pro menší haly. Vše děláme s povrchovou úpravou buď nátěrem nebo se žárovým zinkováním.

 • MARKÝZY

  Markýzy různých velikostí a typů namontujeme přímo nad vchod do Vaší budovy. Zavěšené skleněné markýzy budou vynikat ve dne v noci, v jasnu i v dešti.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících nelezente ZDE.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.