PLOCHÉ STŘECHY, OKNA A DVEŘE, FASÁDY

zajišťujeme kompletní dodávku a montáž do bytových, administrativních a průmyslových budov

PLOCHÉ STŘECHY

Nabízíme Vám širokou nabídku střech a izolací. Realizujeme fóliové střechy, asfaltové střechy, střechy přitížené kamenivem, záchytný systém a klempířské prvky, plechové krytiny a TR plechy.

 • ASFALTOVÉ STŘECHY

  Realizace plochých střech, balkónů a teras za použití různých druhů modifikovaných nebo oxidovaných asfaltových pásů s vlastnostmi odpovídajícími požadavku zákazníka. Provádíme na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou.

 • FÓLOVÉ STRĚCHY

  Realizujeme ploché střechy, balkóny a terasy s použitím měkčené PVC (polyvinylchlorid), FPO (TPO) (polyolefín) folie na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech s různými požárními a estetickými požadavky. Vše provádíme proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou.

 • PLECHOVÉ KRYTINY

  Zastřešení i rekonstrukce střech s plechovou krytinou z různých druhů materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu,…

 • PŘITÍŽENÉ STŘECHY

  Asfaltové i foliové střechy umíme i s přitížením různých druhů a frakcí kameniva (kačírku) dle požadavku zákazníka.

 • SPODNÍ STAVBY A SANACE VLHKÉHO ZDIVA

  Mimo jiné se také zabýváme spodní stavbou. Provádíme zemní izolace z foliových i asfaltových systémů na novostavbách i rekonstrukcích. Dále provádíme sanace vlhkého zdiva za pomoci injektáží.

 • ZÁCHYTNÝ SYSTÉM A KLEMPÍŘSKÉ PRVKY

  Realizace záchytného systému pro bezpečný pohyb na střeše. Provádíme také všechny klempířské prvky nejen na střechách, ale i na fasádách, lemování na výplních otvorů. Používáme různé druhy materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu,…

 • STŘECHY ZE SENDVIČOVÝCH PANELŮ

  Střechy také děláme ze sendvičových panelů různých rozměrů, barev, povrchových úprav a různých druhů výplně. Vše kvalifikovanými pracovníky dle předpisů a norem.

 • TRAPÉZOVÉ PLECHY

  Na halách a průmyslových objektech provádíme kromě zateplení a izolace také pokládku střešních trapézových plechů různých druhů. Provádíme kvalifikovanými pracovníky dle statických předpisů a norem.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících nelezente ZDE.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.