PLOCHÉ STŘECHY, OKNA A DVEŘE, FASÁDY

zajišťujeme kompletní dodávku a montáž do bytových, administrativních a průmyslových budov

OKNA A DVEŘE

Vyberte si z naší široké nabídky hliníkových oken a dveří.

 • HLINÍKOVÁ OKNA

  Hliníková okna najdou využití jak v rodinných domech, tak i v průmyslových halách. Prostě kdekoliv, kde chcete jít ekonomickou cestou díky tepelné izolaci těchto oken. Izolace je ještě vyšší při použití izolačního trojskla.

 • HLINÍKOVÉ DVEŘE

  V budovách SVJ jsou hliníkové dveře perfektním řešením díky tepelné izolaci a možnostem provedení. Prosklená výplň nebo částečný plech, dle vašich představ. V průmyslových budovách si dveře najdou uplatnění také.

 • SERVIS A SEŘÍZENÍ

  Prasklé sklo ve dveřích? Stržená klika u okna? Není žádný problém! Okna i dveře opravíme a budou jako nové.

 • POSUVNÉ DVEŘE 

  Máte rodinný domek s terasou a chcete modernější řešení než jen klasický průchod na zahradu? Posuvné dveře jsou tím pravým řešením. Díky velkým proskleným tabulím budete mít prosluněnou celou místnost a zároveň nádherný výhled do okolí.

 • PANELOVÉ DVEŘE

  Ať už do budovy SVJ, tak jako hlavní vchod do rodinného domku jsou panelové dveře elegantním řešením. Na výběr je ze spousty variant provedení dveří, zároveň si můžete vybrat různé kliky nebo madla dle představ.

 • FRANCOUZSKÁ OKNA

  Máte zahradu a už vás nebaví chodit dveřmi? Choďte oknem! Francouzská okna jsou perfektním řešením pro využití místa. Projdete oknem na zahradu, ale zároveň můžete využít i větrání díky klasické okenní ventilaci.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících nelezente ZDE.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.